Hakkımızda

1975 yılında Talaşlı imalat faaliyetiyle sektöre adım atan BAHÇIVAN makine , 1988 yılında sektörde oluşan torna kateri talebi karşısında emek ve yatırımlarını  bu doğrultuda  kanalize ederek Kesici Uç Bağlama Sistemleri üretimine başlamış. 1996 yılında  piyasada oluşan yeni  talepleri karşılamak, ürün hassasiyetini en üst düzeye çıkarmak, geriye- ileriye bütünleşik üretim yapmak amacıyla son teknoloji CNC tezgahlarını makine parkuruna dahil etmiştir.

 

35 yıla yakın zamanı geride bırakan Bahçıvan Makine 1000 m2 ye yakın kapalı alanı, otomosyon destekli cnc makineleri, kalifeye ekibi ile   Talaşlı İmalat sektöründe kullanılan kesici uç bağlama sistemleri üreten lider firmalar arasında  yüzde 100 yerli üretimle üreterek ülke ekonomisine ve sanayisine katkıda bulunmakta, Sürekli öğrenen ve gelişen organizasyon yapısı ile üretimde sürekli iyileştirmeyi hedef almakta, Yönetim ve Üretimini ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemiyle güçlendirip yurt içi ve yurt dışı pazarında önemli rol üstlenmektedir.

 

Ve bugün, Bahçıvan Makine bu anlayışla, müşteri ve tedarikçilerinden gelen feedback leri değerlendirerek ürün çeşitliliği ve toplam kalite anlayışıyla öncü konuma gelmenin, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda aranılan marka haline gelmenin haklı gururunu siz değerli müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle paylaşmaktayız.

www.promossyon.com konya promosyon ürünleri, konya promosyon ürünleri satış merkezi ve üretim tesisidir. Bu site www.coderofis.com tarafından yapılmış olup, coderofis, konya yazılım hizmetleri, konya internet sitesi, konya web tasarımı konusunda hizmet vermektedir. www.fixtahsilat.com "online tahsilat sistemi" oluşturmuş olup yeni bir sistem geliştimiştir. Bu sistem coderofis yazılım hizmetleri projesidir. www.oduncum.com "ahşap hediyelik ürünler" yapmaktadır. www.sosyalkatman.com "sosyal medya ajansı" olarak konya da hizmet verkmektedir. Tüm bu projeler ve birçoğu www.parya.com.tr projesidir. Parya Grup Şirketleri. PARYA